Gabriela La Fontaine

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Niniejszym chciałabym Wam osobiście podziękować, za to że zechcieliście zapoznać się z moją metodą Beauty Defect Repair. Na każdym kroku zauważycie, że jest to metoda łatwa do opanowania i wprowadzenia do codziennej praktyki, a przy tym wykorzystująca najbardziej zaawansowaną technologię i składniki.

Tworząc ten zabieg wykorzystałam całe moje ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie kosmetyki. Metoda ta została stworzona z punktu widzenia kosmetyczki dla maksymalnej korzyści naszego klienta. Z codziennego doświadczenia dla codziennej praktyki.

W tym miejscu chciałabym również podziękować technikom i biochemikom, którzy podczas tworzenia tej metody niewątpliwie nauczyli się współpracy z kosmetyczką.

Metoda Beauty-Defect-Repair jest bardzo łatwa do przeprowadzenia. Opiera się na nowej technologii, która gwarantuje przyśpieszenie i znaczną poprawię penetracji skóry przez substancje zawarte w kosmetykach. Gwarantuje ona łagodną i precyzyjną perforację warstwy rogowej (stratum corneum) aż do warstwy jasnej (stratum lucidum). Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym mikro igiełkom, które dodatkowo wytwarzają optymalną stymulację mikrocyrkulacji jak też przyjemne i efektywne pobudzenie ciałek Pacininiego (położonych między skórą właściwą a warstwą podskórną (subdermis) i reagujących na zmiany w skórze, w szczególności zaś na ucisk) i wolnych zakończeń nerwowych w skórze.

Ta metoda jest delikatna a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc komórki rozrodcze skóry i kapilary pozostają nieuszkodzone.

Technologię mającą na celu zapewnić optymalną penetrację składników aktywnych wzbogaciłam szeregiem innowacji, ale również wypróbowanymi i sprawdzonymi tradycyjnymi technikami. Zapoznajcie się z nią a będziecie zaskoczeni - jestem pewna, że Państwa klienci pokochają Beauty Defect Repair.

Życząc Wam samych sukcesów z Beauty Defect Repair.

Z poważaniem,
Gabriela La Fontaine